R.SZELĄG X1

Z.PROCNER X 1

SZ.GOGÓŁKA X 1

B.SKAŁKA X1 (KONRAD)

Po zeszło tygodniowym niepowodzeniu w meczu z Barnym przyszło nam zmierzyć się z drużyną CDF-u z którą także po porażkach z zeszłego sezonu (9-3 oraz 10-2) chcieliśmy poprawić bilans bezpośrednich spotkań ...

W meczu zabrakło ponownie Krzyśka i tym razem wirtuoza Krystiana tak więc osłabienia dosyć znaczne aczkolwiek nie po to ta kadra taka szeroka :):) przesuwamy Szymona do lini obrony na pozycje Krystiana i zaczynamy z 5 obrońcami ( Ziemek , Marcin , Zbyszek ,Szymon i Grzesiek  ) oraz 4 napastniko-pomocnikami (Konrad , Wojtek , Robert i Bartek ) .W drużynie przeciwnika dwie piątki (norma) ale bez nominalnego bramkarza ...

Zaczynamy spokojnie ale nie bez przesady i staramy się atakować co w miarę szybko daje nam pierwsza bramkę .Podanie Konrada ze środka boiska  wykorzystuje Barteq po strzale z dystansu i 1-0 . Gra po bramce dalej toczy się pod nasze tempo i zdobywamy drugą bramkę po strzale Wojtka 2-0 oraz trzecią po uderzeniu Konrada 3-0 ... W tym momencie oddaliśmy trochę pola rywalowi przez co drużyna CDF-u stworzyła sobie parę dogodnych sytuacji strzeleckich (Tomek , Dolar , Szymon ...) ale w bramce dobrze dysponowany Sokół latał niczym kiedyś śpiewała Edyta "Hej, hej, hej sokoły Omijajcie góry, lasy, pola, doły " i nie tracimy bramki .... a co więcej pod koniec połowy wyprowadzamy kontratak i Szeli strzela bramke na 4-0 ustalając tym wynik pierwszej połowy

Druga połowa toczy sie w wyrównanym tempie , atakują dwie strony ale to My zdobywamy kolejne bramki najpierw Wojtek 5-0 , potem Zbyszek i jest 6-0 .. Delikatne rozluźnienie wykorzystuje Dolar i strzela bramkę kontaktowa  ale zaraz po tym zaczyna się Brasiliana  i Konrad strzela na 7-1 ( kto był ten wie ) ..  a kropkę nad "i"postawił Gogholinio :)

To by było na tyle jeśli pomyliłem kolejność bramek proszę dać znać i pisać resztę asyst w komentach

PS przed naszym meczem chlopacy  z Barny Team pokonali RC Trading :):):)